Adres e-mail:

BZK Group Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2021-09-15

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: opolskie
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

ZAKRES ZADAŃ:

Organizacja magazynu skupowego.
Prowadzenie skupu i magazynowania kukurydzy w podległym magazynie.
Organizacja operacji pakowania w rękawy mokrej kukurydzy.
Nadzór nad jakością składowanej kukurydzy.
Zabezpieczenie masy towarowej przed kradzieżą
Prowadzenie dokumentacji magazynowej.
OD IDEALNEGO KANDYDATA OCZEKUJEMY:

Wykształcenie średnie.
Znajomość MS Office w stopniu dobrym.
Prawo jazdy kat. B.
Komunikatywność.
Dyspozycyjność.
OFERUJEMY:

Możliwość rozwoju zawodowego.
Narzędzie niezbędne do pracy.
Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
Miłą atmosferę....

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl