Adres e-mail:

InterKadra Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2021-09-15

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należało:

Weryfikacja przywiezionych palet eur i potwierdzanie zgodności na dokumentach paletowych
Sortowanie palet
Wpisywanie danych dot. palet ilości do pliku EXCEL
Oczekujemy:

aktualnych uprawnień na wózek widłowy UDT -mile widziane
praca na ¾ lub cały etat, na zmiany popołudniowe (mogą pojawiać się również zmiany nocne)
chęć do pracy i skrupulatność;
mile widziane doświadczenie w środowisku magazynowym lub produkcyjnym;
Mamy do zaoferowania:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
wynagrodzenie: od 3400 brutto/msc
możliwość nabycia doświadczenia w obszarach magazynowych;
premie i dodatki
stałą opiekę koordynatora InterKadry...

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl