Adres e-mail:

BZK Group Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2021-09-15

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: opolskie
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:• Przyjmowanie i wydawanie surowców: zbóż, kukurydzy, rzepaku.• Przyjmowanie i wydawanie nawozów, materiału siewnego, środków ochrony roślin.• Odpowiedzialność za prawidłowe składowanie surowców.• Pobieranie prób do badania.• Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej zgodnej z obowiązującymi przepisami oraz zasadami.• Prowadzenie dokumentacji magazynowej.CZEGO OCZEKUJEMY?• Wykształcenia min. średniego o profilu laboratoryjnym lub w zakresie technologii żywności.• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.• Bardzo dobrej znajomości zagadnień w zakresie gospodarki magazynowej oraz umiejętności wykonywania analiz laboratoryjnych.• Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, sumienności, dokładności.• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane.• Podstawowa znajomość zasad HACCP, GHP i GMP i procesów produkcyjnych będzie dodatkowym atutem.• Aktualnej książeczki sanepidu.CO OFERUJEMY?• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.• Ciekawą, pełną wyzwań pracę.• Narzędzia niezbędne do pracy.• Miłą atmosferę....

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl