Adres e-mail:

Hays Office / Oferta z dnia: 2021-08-01

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: małopolskie
Branża: Doradztwo / Konsulting

Opis stanowiska

HR ManagerKrakówNR REF.: 1152658Dla mojego Klienta firmy produkcyjnej, poszukuję Kandydatów na stanowisko: HR Manager Lokalizacja: Kraków Zadania:
Udział w tworzeniu strategii HR
Prowadzenie i koordynacja procesów rekrutacyjnych
Realizowanie procesu szkoleń wstępnych, ocen pracowniczych oraz wszelkich działań rozwojowych dedykowanych pracownikom
Tworzenie budżetu kosztowego oraz szkoleniowego
Wdrożenie systemu HR
Wsparcie kadry kierowniczej w zakresie spraw pracowniczych
Zarządzanie 3 osobowym zespołem
Oczekiwania:
Min. 3 - letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)
Wykształcenie wyższe z obszaru ZZL, psychologii lub pokrewne
Gotowość do podjęcia wyzwań związanych z współtworzeniem polityki HR
Wysokie umiejętności interpersonalne, asertywność
Doświadczenie we współpracy z kadrą zarządzającą
Znajomość pakietu MS Office
Samodzielność i odpowiedzialność
Mile widziana znajomość języka angielskiego
Klient oferuje:
Możliwość wpływu na tworzenie polityki HR
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Przyjazną atmosferę pracy
Osoby zainteresowane, zapraszam do aplikowania....

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl