Adres e-mail:

Adecco Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2021-06-10

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: dolnośląskie
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Zakres obowiązków:

Szeroko pojęte prace ogólno - budowlane, konserwatorsko-remontowe:
Malowanie
Sylikonowe
Prace monterskie
Szpachlowanie, betonowanie
Ręczne prace ziemne
Czyszczenie dachów oraz odwodnienia dachów

Naprawa stolarki okiennej i drzwiowej
Drobne prace ślusarskie
Drobne prace hydrauliczne
Obsługa budowlanych narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi
Nadzór nad infrastrukturą techniczną obiektu (wymiana żarówek, armatury, transport mebli)
Usuwanie bieżących awarii i usterek w pomieszczeniach produkcyjnych i ogólnodostępnych
Uczestnictwo w pracach modernizacyjnych
Praca z godnie z przepisami BHP
Dbałość o zachowanie porządku w miejscu pracy oraz po zakończeniu prac
Oczekiwania:

Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym, zmiany 12-godzinne
Wykształcenie min. zawodowe o profilu budowlanym, elektrycznym lub mechanicznym
Praktyczna wiedza w pracy na podobnym stanowisku (np. konserwator)
Mile widziana znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP
Mile widziane uprawnienia spawacza, operatora zwyżki, operatora wózka widłowego, elektryczne
Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Pracę w międzynarodowej firmie - jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę.
Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).
Duży wybór dań dla pracowników - kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej.
Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje - możliwość zagranicznych podróży służbowych.
Nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowany technologicznie park maszynowy.
Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej.
Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych.
Pakiet benefitów: karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
Bezpłatny dojazd*
Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

* Zapewniamy dojazd pracowniczy z m.in.: Wrocławia, Boguszowa-Gorce, Świdnicy, Wałbrzycha, Świebodzic, Marcinowic, Kamieńca Ząbkowickiego, Ząbkowic Śląskich, Łagiewnik, Piławy Górnej, Kobierzyc, Jordanowa Śląskiego, Dzierżoniowa, Bielawy, Piławy Dolnej, Pieszyc, Nysy, Legnicy, Grodkowa, Kątów Wrocławskich, Jawora, Nowej Rudy, Głuszycy, Henrykowa, Strzelina, Środy Śląskiej, Brzegu Dolnego, Wołowa, Niemczy.
Zapraszam do przesłania aktualnego CV:)
Numer referencyjny: TUB/06/2021/WRC/MS...

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl