Adres e-mail:

Grafton Recruitment Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2021-06-03

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: łódzkie
Branża: Doradztwo / Konsulting

Opis stanowiska

9-6-59105Dla naszego klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Obsługi klienta z jęz. niemieckim.Zakres obowiązków: - Odpowiadanie na zapytania klientów w j. niemieckim drogą mailową oraz telefoniczną;- Ewidencja danych w systemie informatycznym;- Sporządzanie zestawień i raportów;- Współpraca z innymi działami w firmie (np. logistyka, reklamacje)Wymagania:- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego (min. B2);- Mile widziane doświadczenie w branży logistycznej lub obsłudze klienta; - Umiejętność pracy w zespole; - Komunikatywność.Korzyści:- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat; - Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie; - Praca w nowoczesnym biurowcu w centrum Łodzi....

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl