Adres e-mail:

Agencja Zatrudnienia KS Service / Oferta z dnia: 2020-11-21

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: wielkopolskie
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

Szukamy osoby, która posiada:
uprawnienia przynajmniej E1 do 1 kW oraz uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego

Mile widziane doświadczenie na stanowisku Elektryka.

Twoje przyszłe wyzwania:
lokalizowanie, diagnozowanie i usuwanie bieżących usterek instalacji elektrycznej
konserwacja i przebudowa instalacji elektrycznej
montaż dodatkowych punktów zasilania
dobór odpowiedniego zabezpieczenia

Co oferujemy?
umowę o pracę
premię do 20% zależną od nienagannego wykonywania obowiązków
dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
elastyczne godziny pracy - pracujemy od poniedziałku do niedzieli (40h tygodniowo, 2 wybrane dni w tygodniu są wolne)
szkolenie przed rozpoczęciem pracy
dogodną lokalizację  - dojazd do pracy poznańską komunikacją miejską

Benefity:Elastyczne godziny pracyŚwietna lokalizacjaOpieka lekarskaSprzęt do pracyUmowa o pracęSystem premiowy...

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl