Adres e-mail:

Grafton Recruitment Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2020-12-01

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: śląskie
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

7-1-58616
Dla naszego Klienta z branży artystycznej poszukujemy osoby gotowej podjąć wyzwania związane ze stanowiskiem Office Managera z j. francuskim:Zakres obowiązków:- koordynacja codziennej pracy biura (umawianie spotkań, organizowanie podróży służbowych, dokonywanie niezbędnych rezerwacji),- czuwanie nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz rejestracja korespondencji, - planowanie i realizacja zaopatrzenia administracyjno-biurowego, - sporządzanie pism oraz przygotowywanie potrzebnych dokumentów, - zapewnianie efektywnego przepływu informacji, - reagowanie na bieżące potrzeby firmy,- współpraca z pozostałymi działami w kontekście niezbędnym do realizacji powierzonych zadań,- sporządzanie zestawień oraz raportów zgodnie z zapotrzebowaniem firmy,- kontakt z dostawcami zewnętrznymi firmy.Wymagania:- bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz angielskiego umożliwiająca komunikację w międzynarodowym środowisku, - umiejętność obsługi MS Office, - minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, - umiejętności budowania pozytywnych relacji, - wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, - samodzielność, dokładność oraz postawa proaktywna.Korzyści:- współpraca z liderem biznesowym w swojej branży,- umowa o pracę,- stabilne wynagrodzenie składające się z części zasadniczego oraz premii,- perspektywa awansu w ramach struktury firmy,- ekspozycja na środowisko międzynarodowe....

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl