Adres e-mail:

Michael Page / Oferta z dnia: 2020-08-01

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: śląskie
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

Naszym klientem jest stabilna i bardzo dobrze znana firma wyspecjalizowana w dostarczaniu usług z zakresu infrastruktury sieciowej i informatycznej dla operatorów telekomunikacyjnych, energetyki, administracji publicznej, mediów, sektora finansowego i służby zdrowia. Jest jedną z czołowych grup kapitałowych w branży IT w Polsce.
Informacje o kliencieNaszym klientem jest stabilna i bardzo dobrze znana firma wyspecjalizowana w dostarczaniu usług z zakresu infrastruktury sieciowej i informatycznej dla operatorów telekomunikacyjnych, energetyki, administracji publicznej, mediów, sektora finansowego i służby zdrowia. Jest jedną z czołowych grup kapitałowych w branży IT w Polsce.
Obecnie poszukuję osoby, która dołączy do zespołu inżynierów sieciowych. Będzie odpowiedzialna za wsparcie klientów na terenie południowej Polski.Opis stanowiska
Wsparcie w ramach utrzymania infrastruktury sieciowej
Monitorowanie systemów sieciowych, rozwiązywanie awarii oraz eliminowanie przyczyn występowania problemów
Udzielanie wsparcia technicznego oraz reagowanie na zgłoszenia
Instalowanie aktualizacji oprogramowania
Prowadzenie audytów sieci informatycznych
Budowa i obsługa sieci komputerowych
Kontakt z Klientem zewnętrznym
Współpraca z dostawcami technologii IT
Profil kandydata
Solidne doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość protokołów sieciowych IP, zagadnień WAN, LAN, WLAN i bezpieczeństwa sieci
Udokumentowana wiedza na poziomie CISCO CCNP
Dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole
Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
Umiejętność pracy pod presją czasu
Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy
Techniczne środowisko pracy
Ciekawe projekty
Wpływ na kształtowanie się zespołu
Możliwość zdobycia certyfikatów oraz poszerzanie wiedzy
Elastyczne warunki zatrudnienia (B2B lub umowa o pracę)
Nieformalna atmosfera w pracy
Benefity (opieka medyczna, lekcje języka, dofinansowanie do karty sportowej Multisport)
Przewidziane rozpoczęcie pracy od 1 września

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl