Adres e-mail:

ASMO Solutions Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2020-12-02

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: zagranica
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Kierowca Kat. CE
OBOSTRZENIA DOTYCZĄCE ZAMKNIĘCIA GRANIC NIE OBOWIĄZUJĄ KIEROWCÓW ZATRUDNIONYCH W NIEMIECKICH FIRMACH

OFERUJEMY

Wynagrodzenie między 2600-2800 eur netto (na rękę)
Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

Możliwość pracy w systemie 3/1
Zwrot kosztów dojazdu do klienta 15 centów/ km
Pracę od zaraz

OPIS OFERTY

Praca w różnych lokalizacjach w Niemczech
Różne zestawy - BDF, plandeki, chłodnie
Trasy głównie po Niemczech, dalekobieżne lub wokół komina

WYMAGANE

Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95 oraz karta kierowcy
Doświadczenie w zawodzie na różnych zestawach
Komunikatywny język niemiecki

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl