Adres e-mail:

Devire / Oferta z dnia: 2020-06-30

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: wielkopolskie
Branża: Finanse / Bankowość

Opis stanowiska

Obecnie dla jednego z naszych szczecińskich Klientów poszukujemy osoby, która wkracza na rynek pracy i chciałaby zdobyć pierwsze doświadczenia związane z finansami.

Młodszy księgowy - PRACA NA START
Na czym polega praca?

działaniu na systemie SAP - księgowanie faktur, kontrola (przed rozpoczęciem pracy - profesjonalne szkolenie);
kontakcie z innymi oddziałami firmy;
kontakcie z dostawcami, aby weryfikować poprawność księgowań.

Wymagania:

j. niemiecki - B1 (min.), j. angielski - komunikatywnie;
wykształcenie średnie (min.);
chęć do nauki nowych rzeczy!
charyzma :)

Oferta:

UMOWA O PRACĘ;
pakiet benefitów - karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie;
możliwość zaangażowania w różne akcje społeczne - zbiórki na rzecz Domu Dziecka, fundacji itp.
dodatki za zaangażowanie w powierzone zadania.

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl