Adres e-mail:

Grafton Recruitment Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2020-10-27

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: łódzkie
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

9-16-57998
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy IT, lidera w swojej branży, poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko: Senior PHP DeveloperLokalizacja: ŁódźZakres obowiązków:- projektowanie, rozwój, wdrożenie i ciągłą integrację inteligentnych rozwiązań (CI/CD),- planowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności, - udział w różnorodnych projektach (głównie development), - programowanie aplikacji w oparciu o Symfony/Zend przy użyciu języka PHP.Requirements:- bardzo dobra znajomość PHP 5/7, - bardzo dobra znajomość jednej z platfrom: Symfony lub Zend,- wcześniejsze doświadczenie z: SQL, GIT,- min. 3 lata doświadczenia na stanowisku PHP developera, - język angielski (min. B2).Benefits:- elastyczna forma zatrudnienia: B2B lub UoP, - praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - pakiet benefitów (parking, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna), - jasna ścieżka kariery i duże możliwości rozwoju w różnorodnych projektach....

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl