Adres e-mail:

Devire / Oferta z dnia: 2020-07-05

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: małopolskie
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.
Dla naszego klienta z branży bankowej, poszukujemy obecnie Senior Java Developera.
Od kandydatów oczekujemy:

Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku
Znajomości wzorców projektowych i dobrych praktyk procesu tworzenia oprogramowania Spring Framework, w tym modułów: Core, MVC, Data, Web Flow, Security, Integration
Znajomości Java Persistence API (Hibernate)
Znajomości HTML5 (wzorców RWD, MVVC), JavaScript, CSS oraz znajomość metod optymalizacji aplikacji webowych
Znajomości architektury opartej na usługach (SOA)
Znajomości organizacji testów zgodnie z zasadami ciągłej integracji (TestNG + Jenkins)
Znajomości technik profilowania aplikacji
Doświadczenia w zarządzaniu zależnościami za pomocą Maven
Mile widziana znajomość jednego z frameworków JavaScript(np.: AngularJS, React)

Oferujemy:

Współprace w oparciu o umowę B2B ( via Devire)
Prywatna opiekę medyczną
Kartę Multisport
Szkolenia
Pracę w zgranym zespole Scrumowym

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl