Adres e-mail:

Hays Office / Oferta z dnia: 2020-07-05

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: jęz. niemiecki
Branża: Doradztwo / Konsulting

Opis stanowiska

Praca biurowa (jęz. niemiecki) Kraków NR REF.: 1136761 Dla naszego klienta - globalnej firmy z branży logistyki i transportu - poszukujemy osób na stanowisko Agenta ds. celnych z językiem niemieckimdo rozrastającego się zespołu w Krakowie.Do zadań Agentów należeć będzie weryfikacja oraz analiza dokumentacji transportowej pod kątem ewentualnych braków i zgodności z procedurami, wprowadzanie danych do systemu oraz kontakt z klientami w celu weryfikacji ewentualnych nieścisłości w dokumentacji.Poszukujemy osób z bardzo dobrą (min. B2) znajomością języka niemieckiego i angielskiego, dbałością o detale i zdolnościami analitycznymi oraz umiejętnością pracy w zespole. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane.Firma oferuje atrakcyjny pakiet benefitów - prócz prywatnej opieki medycznej i karty MultiSport proponuje swoim pracownikom dofinansowanie do szkoleń i rozwoju osobistego (m.in. kursów językowych).Osoby zainteresowane zachęcam do przesłania swojego CV poprzez link aplikacyjny znajdujący się poniżej....

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl