Adres e-mail:

Grafton Recruitment Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2020-08-01

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: małopolskie
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

6-1-54665
Dla naszego Klienta, międzynarodowej i znanej firmy z branży finansowej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym na stanowisku Młodszego Analityka danych z językiem niemieckim/ francuskim.Do obowiązków należało będzie: - wyszukiwanie i sprawdzanie informacji finansowych- wprowadzanie danych do systemu - analiza danych oraz tworzenie zestawień i raportówWymagania:- dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego (B2)- znajomość języka angielskiego (B1/B2)- wyższe wykształcenie - wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne i organizacyjne- umiejętność pracy w zespole- bardzo dobra znajomość pakietu MS OfficeKorzyści:- prywatna opieka medyczna- praca na umowę o pracę- karta Multisport - szkolenia przygotowujące i rozwijające dalszą wiedzę (m.in. Excel)- różne możliwości rozwoju kariery wewnątrz strukturAgencja zatrudnienia numer 812....

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl