Adres e-mail:

Hays Accountancy Finance / Oferta z dnia: 2020-07-05

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: małopolskie
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Młodszy specjalista z j.niemieckim Kraków NR REF.: 1135863 Pierwsza praca w międzynarodowym środowisku amerykańskiej korporacji!Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży marketingowej, poszukujemy osób ze znajomością języka angielskiego i niemieckiego - B2.Samo stanowisko dopasowane jest do indywidualnych preferencji rozwoju - HR, administracja, księgowość, wsparcie klienta, IT, marketing.Firma oferuje pakiet szkoleń wdrażających! Doświadczenie nie jest wymagane!Firma zapewnia stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity jak np. multisport oraz duże możliwości rozwoju w dynamicznym środowisku z możliwością używania języka angielskiego na bieżąco w trakcie pracy.Poszukujemy osób, które są dostępne w wymiarze pełnego etatu.Firma dysponuje również stanowiskami dla osób z doświadczeniem zainteresowanych dalszym rozwojem zawodowym.Osoby zainteresowane szczegółami zapraszam do aplikowania!...

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl