Adres e-mail:

Grafton Recruitment Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2020-05-28

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: śląskie
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

7-30-56391
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w przemyśle maszynowym, w związku z rozbudową struktur firmy i pozyskaniem nowej grupy Klientów, poszukujemy Absolwenta studiów technicznych, który po okresie pełnego, kilkutygodniowego wdrożenia rozpocznie pracę na stanowisku: Inżyniera ds. dokumentacji technicznej z j. angielskimZakres obowiązków:- po okresie pełnego, kilkutygodniowego szkolenia i wdrożenia podjęcie pracy na stanowisku Inżyniera ds. dokumentacji technicznej/ Inspektora ds. dokumentacji technicznej- kontrola dokumentacji produkcyjnej i testowej zewnętrznych dostawców (firmy produkcyjne z Europy i Polski) pod kątem kompletności i poprawności- gromadzenie i weryfikacja dokumentacji produkcyjnej i testowej (obszar: konstrukcji spawanych z i bez obróbki, elementów po obróbce skrawaniem, maszyn i urządzeń, odlewów i odkuwek; certyfikaty materiałowe, karty pomiarowe, protokoły badań nieniszczących, protokoły z przeprowadzonych prób montażowych)- przygotowanie raportów i informacji zwrotnych na temat wyników testów w systemie SAP- wyjaśnienie niezgodności i błędów w dokumentacji produkcyjnej i testowej z dostawcami- nadzór nad przepływem dokumentacji produkcyjnej i testowej ze strony dostawców zlokalizowanych na terenie Polski i Europy (współpraca z działami jakości, działami sprzedaży, projektowania, engineeringu)- raportowanie prowadzonych działań zgodnie z polityką grupyWymagania:wykształcenie techniczne wyższe bądź średnie poparte praktyką, preferowane w zakresie mechaniki i budowy maszyn, inżynierii materiałowej, metalurgii- znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną (warunek konieczny)- dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego- podstawowa wiedza z obszaru procesów produkcyjnych, takich jak spawanie, kucie, odlewanie, obróbka skrawaniem itp. (warunek konieczny)- umiejętność czytania rysunków technicznych (w zakresie np. wymaganych dokładności, wymaganych dodatkowych procesów; umiejętność weryfikacji czy dana konstrukcja jest spawana na pełen przetop itp.)- podstawowa znajomość testowania materiałów (podstawowe metody badań materiałów np. próby rozciągania, próby udarności, itp., co się tymi metodami bada i jakie wyniki uzyskuje)- dodatkowym atutem będzie znajomość SAP - dodatkowym atutem będą kwalifikacje w dziedzinie technologii spawania - dodatkowym atutem będą uprawnienia oraz doświadczenie w zakresie badań NDTKorzyści:- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- specjalistyczne szkolenia wdrożeniowe w Polsce i za granicą- praca w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych pod względem technicznym projektów- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży maszynowej - możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych - bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, kursy językowe, bony świąteczne)- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko - możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy- przyjazna atmosfera pracy- praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców...

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl