Adres e-mail:

Avrio Interactive / Oferta z dnia: 2019-08-13

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: mazowieckie
Branża: Internet / Multimedia

Opis stanowiska

W związku z pozyskaniem nowych ekscytujących projektów poszukujemy osoby mającej doświadczenie w programowaniu serwisów i aplikacji webowych, znających znających zasadę działania framework’ów (back-end) opartych o wzorzec MVC.
Full-stack Web Developer uzupełni nasz zespół złożony z Back-end i Front-end developerów i będzie odpowiedzialny za:

Rozwój naszego autorskiego oprogramowania CMS,
Wdrożenia nietypowych serwisów WWW,
Optymalizację istniejących serwisów WWW, usprawnianie kodu i jego przyszłą rozbudowę.

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl