Międzynarodowa Europejska Szkoła Podstawowa w Warszawie / Oferta z dnia: 2019-06-12

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: mazowieckie
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Dane adresowe:

Typ: Szkoła podstawowa
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Międzynarodowa Europejska Szkoła Podstawowa w Warszawie - - International European School * Warsaw
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Wiertnicza
Nr domu: 140
Kod pocztowy: 02-952
Telefon: 0228424448
Email: ies@ies-warsaw.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: religia
Liczba godzin w tygodniu: 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2019-06-01
Termin składania dokumentów: 2019-07-05
Opis oferty pracy:
Międzynarodowa Europejska Szkoła Podstawowa  im. J. Kułakowskiego w Warszawie szuka pracownika zatrudni na stanowisko:
- nauczyciel religii
Oferujemy:
- pracę w międzynarodowym środowisku
- stabilne zatrudnienie i unormowany czas pracy
- dogodne formy współpracy
Wymagania:
- student 5 roku lub absolwent studiów pedagogicznych
- mile widziana znajomość języka angielskiego
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: ies@ies-warsaw.pl

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl