Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Łukowie / Oferta z dnia: 2019-05-25

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: lubelskie
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w ŁukowiePowiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:inspektor weterynaryjny do spraw bezpieczeństwa żywności w Zespole d/s Bezpieczeństwa Żywności21-400 Łuków ul.Warszawska 16Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:nadzór nad warunkami weterynaryjnymi produkcji i przechowywania żywności pochodzenia zwierzęcego,wdrażanie postępowania administracyjnego po kontroli,realizacja programów badań monitoringowych pozostałości,prowadzenie rejestrów podmiotów nadzorowanych,opracowanie sprawozdawczości z wykonanych zadań.Warunki pracypraca przy komputerze,praca poza siedzibą urzędu w terenieInne informacje:W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%. - pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami- ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa-nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą.Wymagania związane ze stanowiskiem pracyniezbędnewykształcenie: wyższe weterynaryjne lub inne wyższe z zakresu spraw należących do właściwości InspekcjiWeterynaryjnejdoświadczenie zawodowe/staż pracyco najmniej 1 rok doświadczenia zawodowegow obszrze zadań wykonywanych przez Inspekcję Weterynaryjnąpozostałe wymagania niezbędne:Prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii w przypadku lekarza weterynarii.Prawo do kierowania pojazdami kat.BPosiadanie obywatelstwa polskiegoKorzystanie z pełni praw publicznychNieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowewymagania dodatkoweDokumenty i oświadczenia niezbędne:CV i list motywacyjnyKopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształceniaKopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracyKopia prawa jazdy kat.BKopia prawa wykonywania zawodu lekarza weterynariiOświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboruOświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznychOświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarboweDokumenty i oświadczenia dodatkowe:kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatówDokumenty należy złożyć do: 2019-05-25Decyduje data:wpływu oferty do urzędu...

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl