Szkoła Podstawowa Nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi / Oferta z dnia: 2019-05-15

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: wspomagający
Branża: Finanse / Bankowość

Opis stanowiska

Dane adresowe:

Typ: Szkoła podstawowa
Rodzaj placówki: publiczna
Nazwa szkoły/placówki: Szkoła Podstawowa Nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Balkonowa
Nr domu: 4
Kod pocztowy: 03-329
Telefon: 0228115843
Email: sp42@edu.um.warszawa.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: oligofrenopedagogika
Liczba godzin w tygodniu: 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2019-04-29
Termin składania dokumentów: 2019-07-31
Opis oferty pracy:
Wymagania: mgr z przygotowaniem pedagogicznym.
Dotyczy dziecka z kl. V ogólnodostępnej (zespół Aspergera)
20/20 etatu.
Umowa od 01.09.2019 r.
CV i list motywacyjny proszę przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sp42@edu.um.warszawa.pl
W tytule wiadomości proszę wpisać: CV wspomaganie kl. V (Asperger)_imię i nazwisko.

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl