Adres e-mail:

Adecco Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2019-01-11

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: śląskie
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Nasz Klient jest znanym producentem szyb zespolonych.W związku z rozwojem mamy 3 wolne stanowiska na dział produkcji.
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza Reden.
Oferujemy:
stawkę 16 zł brutto/h
umowę zlecenie z możliwością umowy o pracę po 1 miesiącu
pracę na 2 zmiany
wynagrodzenie na czas
stabilne zatrudnienie
kartę sportową
Wymagania:
dyspozycyjność do pracy zmianowej
dokładność i zaangażowanie
Zakres obowiązków:
pomoc przy odkładaniu szyb
naklejanie i szpachlowanie elementów
kontrola produktu
Poleć ofertę znajomym!oferta dotyczy umowy zlecenie z możliwością umowy o pracę.Numer referencyjny: TMG/11/18/SOS...

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl