Adres e-mail:

Adecco Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2018-11-18

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: małopolskie
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Praca na produkcji - bez doświadczenia!! (75 nowych miejsc pracy)
Zadania:
kontrola jakościowa komponentów;
obsługa maszyn;
dbanie o porządek na stanowisku pracy;
Wymagania:
duża motywacja do pracy;
gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym oraz czterobrygadowym;
nie jest wymagane doświadczenie na produkcji;
Oferujemy:
zatrudnienie od zaraz na pełen etat;
atrakcyjne wynagrodzenie (zasadnicze + premia + dodatek za system czterobrygadowy) zawsze na czas!
umowę o pracę;
program zniżkowy Adecco +Club;
możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta, który zapewnia pełny pakiet socjalny; opiekę medyczną, wczasy pod gruszą;
możesz polecić kandydatów i otrzymać premię o wartości 500 zł za każdą poleconą osobę.
Oferta pracy tymczasowej
Praca jest zarówno dla Pań jak i dla Panów - poleć ją znajomym!Numer referencyjny: OP/09/2018/VCH...

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl