Adres e-mail:

Devire / Oferta z dnia: 2018-11-11

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: dolnośląskie
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

Dla Naszego wrocławskiego klienta zajmującego się tworzeniem oprogramowania poszukujemy osoby na stanowisko Architekta .NET.

Czym będziesz się zajmował?

Będziesz odpowiedzialny za konstruowanie architektury oprogramowania oraz bezpośreni kontak z klientem.
Twoja pomoc dla Analityka Biznesowego w definiowaniu wymagań niefunkcjonalnych będzie bezcenna.
Twoje decyzje będą najważniejsze, ponieważ to Ty będziesz odpowiedzialny za wybór technologi, która wpłynie na zapewnienie wysokiej jakości programowania.
Będziesz brał udział we wszystkich fazach dostawy oraz tworzenia oprogramowania.
Będziemy oczekiwać byś dla niektórych był mentorem.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Mistrzowskiej znajomości platformy .NET.
Wysoko rozwiniętych umiejętności organizacyjnych.
Minimum 5-cio letniego doświadczenia w branży IT.
Otwartości, komunikatywności, pozytywnego nastawienia.
Wiedzy z zakresu SDLC oraz integracji.
Płynnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Co może być Twoim atutem?

Znajomość technologii webowych, Azure, SharePoint czy relacyjnych baz danych.
1,5 roczne doświadczenie na stanowisku Technical Lead lub pokrewnym.
Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i doradztwie w zakresie rozwiązań technicznych.

Co możemy zaoferować w zmian?

Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia oraz umiejętnośći.
Elastyczną formę współpracy.
Bogaty pakiet benefitów, między innymi karta Multisport, opieka medyczna, fruitday i nie tylko.

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl