Adres e-mail:

Adecco Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2018-04-21

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: mazowieckie
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
Bieżąca bezpośrednia obsługa Klientów indywidualnych i biznesowych korzystających z usług firmy,
Przygotowywanie dokumentów dla Klientów: reklamacje, faktury,
Dokonywanie zmian w systemach informatycznych dotyczących warunków umów, płatności Klientów.

Oczekiwania:
Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
Doświadczenie w pracy administracyjnej - będzie dużym atutem!,
Doświadczenie w sporządzaniu reklamacji, wystawianiu faktur - mile widziane,
Dokładność i świetna organizacja pracy własnej,
Otwartość i pozytywne podejście do Klienta.

Oferujemy:
Umowę o pracę - zatrudnienie przez Adecco z możliwością podjęcia długofalowej współpracy,
Wynagrodzenie podstawowe 3 000 zł brutto + prowizja,
Bogaty pakiet benefitów: karta lunchowa, karta sportowa, opieka medyczna,
Pracę zmianową, od poniedziałku do piątku + maks. 2 weekendy pracujące w miesiącu,
Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze u lidera w branży energetycznej,
Lokalizacja: Galeria Mokotów, Arkadia, Galeria Wileńska, King Cross Praga.

Numer referencyjny: COK/WA2/122017/A3/MD...

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl